Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie we wczorajszym Biegu Wąskotorowym wszystkim, bez których to wydarzenie by się nie odbyło.

Szczególne podziękowania kierujemy do Starostwa Powiatu Otwockiego i samego Pana Starosty, który był obecny podczas biegu, kibicował i wręczał nagrody. Impreza była współfinansowana ze środków Starostwa Powiatu Otwockiego.

Ponadto dziękujemy Firmie Bell, ICSiR w Józefowie, firmie Agmar, dodatkom krawieckim “Emilka” z Józefowa, szkole językowej KILT, biurze Panarex, firmie Minibus z Karczewa, piekarni Oskroba, firmie Anmar oraz marce Decathlon.

Serdecznie dziękujemy Policji z Wydziału Ruchu Drogowego w Otwocku, Straży Miejskiej w Józefowie oraz OSP Józefów i OSP Świdry Małe, za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie Biegu.

Dziękujemy także za zabezpieczenie medyczne Grupie Medycznej OSP Ładzyń.

Serdecznie dziękujemy także wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom ze Szkół Akwinaty, za zaangażowanie w organizację tegorocznego Biegu Wąskotorowego.

Dziękujemy też wszystkim biegaczom – mniejszym i większym, za udział w naszym Biegu i za wspaniałą sportową postawę.

Dziękujemy!