.

Biuro Zawodów

Centrum dowodzenia biegu znajduje się w Szkołach św. Tomasza z Akwinu w Józefowie, ul. Piotra Skargi 13.

W Biurze zawodów będzie można odbierać numery startowe od godziny 8.00 rano w sobotę 14 kwietnia.

Stamtąd także wyruszą autobusy MiniBusa, które zawiozą wszystkich zawodników na start. Każdy autobus oznaczony będzie tablicą informującą, czy jedzie na start w Karczewie (Wąska Dycha), Otwocku (Nordic Walking) czy w Józefowie (Trójka po Torze).

Tuż przed bramą szkoły zlokalizowana zostanie linia mety oznaczona biało-czerwonymi semaforami, zaś na szkolnym placu odbędzie się uroczystość wręczenia nagród.

Napełniamy tendry!

Punkt z wodą dla zawodników startujących w kategorii “Wąska Dycha” znajdować będzie się w połowie trasy – przy dawnej stacji Świder Wąsokotorowy (róg ul. Majowej i ul. Turystycznej).

Na mecie na wszystkich zawodników będzie czekać świeża woda z józefowskiej Hydrosfery, którą nalewamy z prawdziwego saturatora!

Wszystkich biegaczy zapraszamy także na grochówkę przygotowaną przez Muzeum II Korpusu Polskiego w Józefowie oraz poczęstunek przygotowany przez piekarnię Putka i Oskroba.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Szatnie i depozyt

Szatnie i depozyty znajdować będą się w biurze zawodów, na I piętrze. Nikt nie pobłądzi, bo wyposażymy biuro zawodów w strzałki informujące o wszystkich potrzebnych kierunkach.

Dla zawodników biegnących “Wąską Dychę” istnieje możliwość oddania worka z depozytem tuż przed startem, koło pomnika Kolejki Karczewskiej. Depozyty te zostaną przewiezione na metę i będą czekać na odbiór w szatniach w biurze zawodów.

Zalecenia premiera Składkowskiego, czyli…

Toalety dla zawodników znajdują się na wszystkich piętrach budynku szkoły. Przenośne toalety znajdować się będą także na starcie “Wąskiej Dychy” w Karczewie oraz Nordic Walkingu w Otwocku.

Na mecie, w budynku szkoły dostępne są także prysznice dla zawodników. Strzałki w biurze poprowadzą na poziom -1, gdzie tuż koło sali gimnastycznej czekają prysznice.

 

 

 

 

 

 

 

 

.